NOVÉ TYPY EXTERIÉROVÝCH SVIETIDIEL (apríl 2018)

Vyvinuli sme pre vás nové typy exteriérových svietidiel - Babička, Historik a Klasik/T.
V ponuke nájdete:
- NÁSTENNÉ LAMPY - vhodné ako bočné osvetlenie budov, osvetlenie garáží, bočné svietidlá na terasu, do altánku...
- ZÁVESNÉ SVIETIDLÁ - vyniknú pri vstupe do domu, chalupy, takisto osvetlia a výnimočne doplnia altánok alebo terasu...
Nástenné a závesné svietidlá je možné použiť aj v interiéri historických budov, hradov a zámkov.
- ZÁHRADNÉ STOJANOVÉ SVIETIDLÁ - ideálne riešenie pri osvetľovaní prístupových ciest, záhrad a parkov...


Kované svietidlá s názvom Babička očaria tých, ktorí milujú vidiecky štýl, ale dokážu nádherne doplniť aj ďalšie štýly bývania.

Lampa Lampa Lampa

Exteriérové svietidlá Historik sú vyhotovené v historickom štýle. Okrem osvetlenia dodajú výnimočnosť historickým budovám, záhradám a parkom, ale aj novým budovám, chalupám ladeným do historického štýlu.

Lampa Lampa Lampa

Svietidlá Klasik/T sú novou variantou svietidliel Klasik, ktoré ste v našej ponuke už mohli nájsť. Sú vyrobené tradičným kovaným spôsobom s prepichovanými kovanými tyčkami. V záhradách a parkoch vytvárajú rozprávkovú atmosféru a ich výhodou je univerzálnosť použitia v rôznych architektonických štýloch.

Lampa Lampa Lampa

Ručne kované svietidlá sa vyrábajú pre exteriér, povrchovo sa upravujú proti korózii a ich kvalita je zárukou. Objednať si ich môžete v zlatej, striebornej, medenej a zelenej patine alebo v čiernej farbe. Podrobné informácie, rozmery a ceny nájdete v našom eshope.


Ateliér kováčskeho umenia UKOVMI vyrába s týmito motívmi nielen svietidlá, ale aj kovaný nábytok do interiéru a exteriéru, kované brány, ploty, zábradlia, držiaky kvetov na okná a ďalšie doplnky. V prípade záujmu pozrite viac: www.ukovmi.com. V časti naše projekty a galéria nájdete množstvo inšpirácií.