Ateliér kováčskeho umenia

Kovaná klasika, kované výrobky inšpirované prírodou alebo avantgardné či luxusné umelecké diela - pozrite si našu galériu a nechajte sa osloviť...

Schodiská

Schodiská

Ako inšpiráciu vám ponúkame naše už vyhotovené schodiská so zábradlím - interiérové aj exteriérové, točité - špirálové, lomené alebo rovné, moderné, historické, jednoduché aj luxusné prevedenia...

Prístrešky

Prístrešky

Premýšľate nad zastrešením terasy, záhradného altánku, vstupu do domu, prístreškom pre autá...? V našej galérii nájdete moderné aj historické zastrešenia, umelecké prístrešky s prírodnými motívmi aj jednoduché kované prístrešky.

Sakrálne projekty

Sakrálne projekty

Každý výrobok z kováčskej dielne je dôkladne prepracovaný do posledného detailu. Vdýchnuť kúsok života a krásy sa majstri jedného z najstarších remesiel snažia aj pri výrobe a rekonštrukcii dobových kultúrnych pamiatok a sakrálnych umeleckých diel.

Pomníky

Pomníky

Keďže aj rozlúčka s našimi blízkymi je súčasťou života a neobíde nikoho z nás, majstri firmy UKOVMI sa rozhodli vniesť jedinečnosť v podobe kováčskeho umenia aj na miesta úcty a spomienky na našich milovaných.

Interiérové zábradlie

Interiérové zábradlie

Interiérové kované zábradlia, originálne zábradlia na schody sú vykované zo železa, doplnené dreveným madlom alebo vyrobené v modernom nerezovom štýle. Kované zábradlie je navrhnuté a vyrobené na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Exteriérové zábradlie

Exteriérové zábradlie

Exkluzívne kované exteriérové zábradlia z našej ponuky dostanete len vo výnimočnom a originálnom prevedení kvalitou aj dizajnom. Zábradlie ručne vykované umeleckými kováčmi vám zaručí jedinečnosť. Vyrába sa na mieru a podľa potrieb zákazníka.

Kované brány a ploty

Kované brány a ploty

Kované brány a ploty v modernom aj historickom štýle sú vykované zo železa alebo v kombinácii s drevom či v modernom nerezovom prevedení. Vyberte si zo širokej ponuky alebo si nechajte poradiť a vytvoriť vlastný návrh našimi odborníkmi.

Interiérové svietidlá

Interiérové svietidlá

Luxusné svietidlá do interiéru sú vykované zo železa alebo nerezu. Stropné svietidlá, nástenné lampy či stojanové lampy dodajú priestorom nielen príjemné a potrebné osvetlenie, ale sú aj jedinečným doplnkom a umeleckým dielom zároveň.

Exteriérové svietidlá

Exteriérové svietidlá

Ponúkame vám široký sortiment luxusných kovaných exteriérových svietidiel. Sú výnimočné svojou originalitou, každý kus je jedinečným umeleckým dielom. Svietidlá v historickom alebo modernom nadčasovom štýle dokážu pretvoriť priestor na výnimočný.

Stoly, stoličky a lavičky

Stoly, stoličky a lavičky

Inšpirujte sa našou ponukou luxusného záhradného a jedálenského nábytku vo výnimočnom a originálnom prevedení. Ponúkame vám ručne vykované umelecké diela, ktoré vás vrátia do minulosti alebo si môžete zvoliť moderný až nadčasový dizajn.

Kovaný nábytok

Kovaný nábytok

V našej ponuke nájdete aj originálne kované a nerezové kusy nábytku, záhradných hojdačiek a doplnkov, ktoré plnia nielen praktickú funkciu, ale sú jedinečnou ozdobou do domácností, záhrad či akéhokoľvek priestoru. Vynikajú svojou kvalitou a dizajnom.

Krby a krbové sady

Krby a krbové sady

Krby a krbové sady od klasiky až po avantgardné umelecké diela - to všetko vám ponúkame v nadštandardnej kvalite a originalite. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si typ, ktorý dodá výnimočnosť vašej domácnosti, hotelu či reštaurácii...

Svietniky

Svietniky

Naša galéria je obohatená o pestrý výber exkluzívnych ručne kovaných svietnikov rôznych veľkostí a prevedení. Prinášame vám unikátne umelecké diela v romantickom, historickom či modernom štýle... Každý kus je jedinečným vyjadrením vášne umelca.

Kované mreže, dvere a kryty

Kované mreže, dvere a kryty

Kované mreže a kryty z našej ponuky plnia nielen praktickú úlohu, ale znázorňujú aj umenie a krásu a sú výnimočnou ozdobou budov, vínnych pivníc, záhrad... Vytvoríme vám mreže a kryty na mieru vo vami vybranom štýle v originálnom prevedení.

Držiaky kvetov a kvetináče

Držiaky kvetov a kvetináče

Každý domov aj akýkoľvek priestor zútulnia kvety. My vám ponúkame kované držiaky kvetov na vaše okná, do altánkov a iných priestorov s prírodným motívom, ale aj starodávne vzory, ktoré vás vrátia do čias babičiek. Nechajte sa inšpirovať...

Umelecké predmety

Umelecké predmety

Ručne kované umelecké predmety a doplnky, ktoré vám ponúkame sú vyrobené ako originálne kusy, ktoré môžu premeniť aj váš domov, reštauráciu či akýkoľvek priestor na výnimočný. Predstavujú luxusné umelecké diela a kvalita týchto výrobkov je zárukou.

Kováčstvo UKOVMI na YouTube

Pozrite si aj ďalšie videá na YouTube.