KOVANÉ DRŽIAKY NA KVETY A KVETINÁČE

Príroda nám ponúka nevyčerpateľný zdroj inšpirácie pre dekoráciu, skrášľovanie a vytváranie životného prostredia, v ktorom trávime chvíle či už rekreačné alebo produktívne. Kvety tvoria jednoznačne podstatnú časť tohto zdroja. Na lúkach, v lesoch, v záhradách predstavujú krásu života.

Bohato kvitnúce muškáty na oknách a balkónoch prezrádzajú, že budova dýcha a funguje. Námestia, parky, reštauračné terasy s udržiavanými kvetmi pôsobia upravene, útulne a dokážu zjemniť obraz chladného betónu. Počas letnej sezóny sú kvety v kvetináčoch súčasťou prezentácie obydlia, obce či mesta, stávajú sa našimi spoločníkmi a zároveň ozdobou exteriérových priestorov.

Ak patríte k tým, ktorí majú v kvetoch záľubu a práve hľadáte riešenie pre kvetináče a držiaky na kvety pre vaše okná, balkón, terasu či park, môžete nájsť v tomto článku informácie a inšpirácie, ktoré verím, že oslovia a pomôžu rozhodnúť sa aj tým najnáročnejším.

Ateliér kováčskeho umenia UKOVMI vám ponúka okrem iných výnimočných výrobkov aj kované držiaky kvetov a kované kvetináče na okná, balkóny, do altánkov, na terasy, ale aj na námestia a do parkov.

Keďže firma má už dlhodobé skúsenosti a jej rukami prešlo mnoho vzácnych projektov, inšpirácie môžete načerpať v galérii. Predstavujeme Vám aj výrobu výnimočného kvetináča v tvare stromu vyhotoveného na mieru a na objednávku, ktorú si môžete pozrieť na tomto videu.
Držiak kvetov Držiak kvetov Držiak kvetov

V ponuke UKOVMI nájdete kované držiaky kvetov a kvetináče v historickom, tradičnom alebo aj v modernom, avantgardnom štýle. Moderné, dizajnové kvetináče z nerezu alebo aj jednoduché držiaky na kvety v tzv. očistenom štýle.

Jedinečné prírodné motívy ako napríklad držiak na kvety s motívom viniča či dubovým motívom alebo kovaný kvetináč v tvare stromu sú svojím dizajnom výnimočné a ako ručne kované patria k špecifickým umeleckým dielam. Zaujať vás však môžu aj starodávne vzory, ktoré vás vrátia do čias babičiek a stanú sa výrazným estetickým doplnkom vašej chaty alebo ozdobou budovy v historickom štýle. Nerezové alebo kované moderné kvetináče svojím dizajnom upútajú milovníkov moderného štýlu.

Vzhľadom k tomu, že ateliér UKOVMI sa zameriava predovšetkým na ručne kovanú prácu, kované kvetináče alebo držiaky kvetináčov z tejto firmy dokážu pretvoriť každé námestie, park či okrasnú záhradu na jedinečnú a neopakovateľnú. UKOVMI má takisto skúsenosti s upevnenými kvetináčmi v kaplnkách, ponúknuť Vám môže aj jednoduché držiaky kvetináčov na balkóny a zábradlia.

Väčšina držiakov kvetov a kvetináče sa vyrábajú na objednávku podľa vopred zadaných rozmerov a ostatných potrieb zákazníka, jednoduchšie kované držiaky na kvetináče si môžete objednať aj priamo na eshope.

Odborníci v UKOVMI Vám ponúkajú pomoc aj s tvorbou vlastného návrhu a postarajú sa o všetky detaily – nákres, zameranie, vyhotovenie aj montáž. Kované držiaky a kované kvetináče sa vyrábajú vo vysokej kvalite s antikoróznou úpravou – zinok, farba, patina, s možnosťou výberu patiny podľa vlastného vkusu – zlatá, strieborná, medená alebo zelená.

Nechajte sa osloviť a príďte sa presvedčiť osobne, že kvalita a dizajn výrobkov UKOVMI sa predstavia najviac pri priamom kontakte...

Kúpiť!Kovaný držiak na kvety - Babička

Kovaný držiak na kvety - Babička

Kovaný držiak na kvety- dubový motív

Kovaný držiak na kvety- dubový motív

Oblúkový držiak na kvety

Oblúkový držiak na kvety

Kované držiaky kvetov na balkóne

Kované držiaky kvetov na balkóne

Kovaný držiak na kvetináč na okno

Kovaný držiak na kvetináč na okno

Kúpiť!Kovaný držiak na kvetináče

Kovaný držiak na kvetináče