KOVANÁ SOSNA AKO MOTÍV INTERIÉROVÝCH DOPLNKOV (apríl 2018)

Majstrovské umelecké dielo - aj takto môžeme pomenovať výnimočné ručne kované zábradlie s prírodným motívom sosny vyhotovené ako dominanta luxusnej poľovníckej chaty. Kované zábradlie Strom - sosna patrí k najnovšej tvorbe ateliéru kováčskeho umenia UKOVMI. Unikátny dizajn a umelecké spracovanie schodiska a zábradlia získali veľký obdiv, interiérové zábradlie sa zaradilo medzi top zábradlia.
Zábradlie na schodisko a galériu ako aj samotné schodisko je detailne prepracované umeleckými kováčmi z firmy UKOVMI - Kanaš a doplnené schodmi z dubového dreva z firmy KLIMEX - Kanaš.
Viac o kovanom zábradlí môžete vidieť v projektoch na stránke www.ukovmi.com.
Sosna Sosna Sosna Sosna

K zábradliu už pribudli ďalšie ručne kované výrobky s rovnakým dizajnom sosny - interiérové závesné svietidlo a kovaná noša na drevo s krbovým náradím.

Luxusný závesný luster Sosna/Koleso rovnako odráža remeselné umenie, svietidlo je umelcami v oblasti kováčskej výroby ručne vykované do kolesa voza. Tvorené je tak, aby nové pôsobilo ako staré. V našej ponuke ste už mohli vidieť podobné typy svietidla s motívom viniča a duba. Najnovšie svietidlo má podobu sosny a je vhodnou voľbou svietidla na chalupu alebo do horských reštaurácii, hotelov... Majestátne stropné svietidlo vynikne vo väčších priestoroch. Jeho súčasťou je nastaviteľná kovaná reťaz, ktorej dĺžku si môže každý prispôsobiť. Každý kus svietidla Sosna je originálny - neopakovateľný. Podrobné informácie, rozmery a cenu svietidla nájdete v našom eshope.

Ku konkrétnemu klientovi už putovala aj ručne vykovaná noša s motívom sosny doplnená krbovým náradím. Výrazne ozdobila otvorený krb s medeným rámom vyhotoveným takisto v umeleckom kováčstve UKOVMI.
Všetky výrobky - Sosna sa vyrábajú vo vysokej kvalite, na objednávku s možnosťou prispôsobiť ich potrebám a požiadavkám zákazníka.

Sosna Sosna Sosna Sosna