NOVÉ TYPY EXTERIÉROVÝCH SVÍTIDEL

Vyvinuli jsme pro vás nové typy exteriérových svítidel - Babička, Historik a Klasik / T.
V nabídce najdete:

- NÁSTĚNNÉ LAMPY - vhodné jako boční osvětlení budov, osvětlení garáží, boční svítidla na terasu, do altánku ...
- ZÁVĚSNÁ SVÍTIDLA - vyniknou při vstupu do domu, chalupy, rovněž osvětlí a výjimečně doplní altán nebo terasu ...
Nástěnná a závěsná svítidla lze použít i v interiéru historických budov, hradů a zámků.
- ZAHRADNÍ STOJANOVÁ SVÍDIDLA - ideální řešení při osvětlování přístupových cest, zahrad a parků...

Kované svítidla s názvem Babička okouzlí ty, kteří milují venkovský styl, ale dokáží nádherně doplnit i další styly bydlení.

Lampa Lampa Lampa

Exteriérové ​​svítidla Historik jsou vyhotoveny v historickém stylu. Kromě osvětlení dodají výjimečnost historickým budovám, zahradám a parkem, ale také novým budovám, chalupám laděným do historického stylu.

Lampa Lampa Lampa

Svítidla Klasik / T jsou novou variantou svítidel Klasik, které jste v naší nabídce už mohli najít. Jsou vyrobeny tradičním kovaným způsobem s propichování kovanými tyčkami. V zahradách a parcích vytvářejí pohádkovou atmosféru a jejich výhodou je univerzálnost použití v různých architektonických stylech.

Lampa Lampa Lampa

Ručně kované svítidla se vyrábějí pro exteriér, povrchově se upravují proti korozi a jejich kvalita je zárukou. Objednat si je můžete ve zlaté, stříbrné, měděné a zelené patině nebo v černé barvě. Podrobné informace, rozměry a ceny najdete v našem eshope.

Ateliér kovářského umění UKOVMI vyrábí s těmito motivy nejen svítidla, ale i kovaný nábytek do interiéru a exteriéru, kované brány, ploty, zábradlí, držáky květin na okna a další doplňky. V případě zájmu podívejte více: www.ukovmi.com. V části naše projekty a galeria najdete řadu inspirací.