ODDECH ​​A RELAX V ZAHRADĚ

První slunečné dny jsou přede dveřmi a my se začínáme těšit a plánovat letní sezónu, do které neoddělitelně patří zahradní párty, vůně grilování, večery s přáteli na terase nebo i deštivé počasí trávené s blízkými v zahradním altánku. Už teď se těšíme na víkendy a chvíle odpočinku trávené v exteriéru našeho bydlení nebo na venkovské chatě.

Příjemně uspořádaná terasa, zahrada či altán je sice venkovní prostor, ale má být esteticky a designově pokračováním interiéru, proto se jim v dnešní době věnuje stále více pozornosti. Dá se říci, že terasový nábytek tvoří plnohodnotnou součást zařízení domu v oblasti bydlení a pokud se léto vydaří, stůl a židle na terase poslouží v létě více než jídelní nábytek v interiéru. V létě se nám během několika týdnů lavička v zahradě, sedací souprava v altánku nebo křeslo na terase stávají naším společníkem a přispívají k našemu pohodlí a možnosti užít si letní sezónu. A co byste řekli na myšlenku, že vás v zahradě čeká ručně kovaná houpačka připravena pro váš relax po práci nebo teplý večer pod hvězdami?

Zveme vás prohlédnout si zahradní kovaný nábytek, mezi kterým najdete i zahradní houpačky v romantickém či moderním stylu v galerii firmy UKOVMI nebo přímo v naší prodejně v Kanaši u Prešova na Slovensku. Objednat nebo zakoupit si můžete i v e-shope.
Hojdačka do zahrady Sedenie do zahrady Lavička

Ateliér kovářského umění UKOVMI vyrábí designový venkovní nábytek ze železa a nerezové oceli nadstandardní kvality nejen pro domy a chaty, ale tvoří také komplexně zařízení pro terasy restaurací, hotelů, zahradní parky a jiné veřejné areály. Každý kus exteriérového nábytku jako jsou kovaná lavička, stůl, sedačka, zahradní houpačka nebo police, komody či jiný kovaný a nerezový nábytek do altánku se vyrábějí ručně a lze je vytvořit zákazníkovi na míru. UKOVMI využívá při tvorbě nábytku i jiné přírodní materiály jako dřevo, kámen nebo kůži co dodává jejich tvorbě specifický půvab přírody. Vysoce kvalitní antikorozní úprava jim zajišťuje prakticky neomezenou životnost, což je v dnešní konzumní společnosti spíše rarita i proto si tato značka nese své renomé luxusní výroby plným právem.

Venkovní nábytek z firmy UKOVMI dokáže ovlivnit celkovou architekturu zahrady či terasy a přesvědčí vás, že kovaná zahradní houpačka, lavička či jídelní souprava je jedinečnou investicí do pohodlí a komfortu vás a vaše hosty.


Koupit!Monsier Šarm a Madame Elegance stolují s vámi - luxusní kovaná jídelní souprava

Monsier Šarm a Madame Elegance stolují s vámi - luxusní kovaná jídelní souprava

Koupit!Moderní sezení na terase - nerezový luxusní nábytek

Moderní sezení na terase - nerezový luxusní nábytek

Koupit!Moderní nerezová komoda ručně vyrobená v UKOVMI - luxusní nábytek

Moderní nerezová komoda ručně vyrobená v UKOVMI - luxusní nábytek

Koupit!Luxusní zahradní houpačka pro relax a pohodu - zahradní nábytek

Luxusní zahradní houpačka pro relax a pohodu - zahradní nábytek

Koupit!Luxusní nábytek - kovaný stůl a židle v letním rodinném altánku

Luxusní nábytek - kovaný stůl a židle v letním rodinném altánku

Koupit!Exkluzivní kovaný stůl a židle - luxusní stolování na terase

Exkluzivní kovaný stůl a židle - luxusní stolování na terase

Kované sezení do altánku - stůl, židle, lavičky - zahradní nábytek

Kované sezení do altánku - stůl, židle, lavičky - zahradní nábytek

Kovaná lavice v kombinaci se dřevem - zahradní lavička

Kovaná lavice v kombinaci se dřevem - zahradní lavička