KRBOVÉ NÁŘADÍ A NOŠE NA DŘEVO

Po dlouhých letních dnech k nám opět přichází období krátkých dnů, slunce je každým dnem skoupější na své paprsky a světlo. Zahrada, altán i terasa
se ukládají k zimnímu odpočinku a my opět trávíme více času v interiéru našeho domova. Zpoza oken na nás zeje tma už v odpoledních hodinách a nám se krb v obývacím pokoji stává častějším společníkem. Zahřeje nás a vytvoří příjemnou odpočinkovou atmosféru. Déšť, vítr a sníh přestávají být překážkou, ohýnek v krbu nám přispěje k tomu, abychom si užívali i chladné období roku.

Interiérový krb je často centrem obývacího prostoru vytvořen v souladu s designem celého interiéru. Tím k němu nutně patří i správně designově doladěné krbové nářadí. Volbu nářadí ovlivňuje nejen styl, design krbu či kachlových kamen, ale i cena a kvalita. Ateliér kovářského umění UKOVMI nabízí kované a nerezové doplňky ke krbu ve tvaru souprav, ale i samostatné krbové nůše a krbové nářadí.

Luster Luster Luster Luster

Perlami ateliéru jsou luxusní ručně kované krbové soupravy s tématikou. Kvalita materiálu, povrchová úprava a především detailní vypracování tvarů jednotlivých prvků si plným právem zaslouží přívlastek nadstandardní. Krbové nářadí pro náročné vhodné do obytných prostorů rodinného domu, horské chaty, luxusní dřevěnice, hotelů a penzionů...

Luster Luster Luster Luster

Dnes velmi moderní minimalistické, hladké a jednoduché tvary krbových doplňků pro moderní a jednoduchý interiér ve stylu minimalismu, vintage nebo industry stylu.

Luster Luster Luster Luster

Krbové nářadí a krbové doplňky si můžete objednat přímo na: www.ukovmi.eu nebo osobně v ateliéru UKOVMI ve Velkém Šariši na Slovensku.