LUXUSNÍ EXTERIÉROVÉ SVÍTIDLA

Venkovní osvětlení je v současnosti v první řadě užitná potřeba, ale jednoznačně spadá i do oblasti dekorace a zařízení exteriéru.

Exteriérové ​​svítidla tak plní úlohu viditelnosti - bezpečnosti prostoru a zároveň zdobí, krášlí a dodávají okolí půvab a atmosféru. Jsou zkrátka nejen potřebou, ale i šperkem budovy. Svítidlo správně sladěné, přizpůsobené stylu a prostředí dokáže přinést budově, zahradě, parku tu pravou tvář, která reprezentuje.

Umělecké kovářství UKOVMI tvoří a vyrábí kované exteriérové, ale i interiérové svítidla různých druhů, modelů a velikostí. Jsou navrhovány a tvořeny ve spolupráci s našimi designéry a řemeslníky ať už na míru a dle požadavků zákazníka nebo jednoduše svítidla nabízené ateliérem v mini sérii, každé z nich je vyrobeno ručně a má svůj certifikát EU. Moderní sofistikovaná povrchová úprava zajišťuje pro každé exteriérové ​​svítidlo dokonalou ochranu proti povětrnostním vlivům. UKOVMI se tak může pyšnit nejen nadstandardní kvalitou, ale i výjimečností designu exteriérových svítidel moderních, klasických, s tématikou či rustikálních nebo historických.

Dnes vám představujeme některé z nich.

EXTERIÉROVÉ ZÁVĚSNÁ SVÍTIDLA A LUSTRY:

Luxusní lustry s tématikou jsou tvorbou na objednávku podle rozměrů a velikostí požadovaných zákazníkem. Některé v rustikálním jiné v abstraktním stylu, každý ručně kovaný lustr je výjimečné svítidlo ideální pro luxusní altán, verandu, krytou terasu venkovského sídla, ale i restaurace, hotelu či vinného sklepa.

Luster Luster Luster

EXTERIÉROVÉ NÁSTĚNNÉ LAMPY:

Ať už je nástěnné svítidlo vchodové, terasové nebo jiné, kovaná nástěnná lampa z UKOVMI vyzařuje potřebnou dávku osvětlení a zároveň vytváří dokonalou komfortní atmosféru. Modely zkomponované inspirací přírody, života a historií jsou důkazem úžasnosti kovářského řemeslného umění.

Lampa Lampa Lampa

EXTERIÉROVÉ BOČNÍ LAMPY A STÍNIDLÁ:

Moderní tepané a broušené stínidla vkládají do prostředí to pravé kouzlo a náladu. Jemné a uklidňující odstíny světla diskrétne prozrazují okolí a zároveň ho zdobí.

Lampa Lampa Lampa

SLOUPOVÉ A STOJANOVÉ LAMPY DO ZAHRAD A PARKŮ:

Pro osvětlení vaší zahrady, parku, vchodové aleje vám ateliér UKOVMI nabízí komplexní řešení, jejichž součástí mohou být i luxusní sloupové a stojanové lampy v moderním nebo rustikálním stylu. Umístěny v okrajích chodníků nebo přímo v oplocení, kde detailně vypracovaný design vytváří excelentní eleganci a šarm okolí.

Lampa Lampa Lampa

Pro více informací vás zveme na naši stránku www.ukovmi.com. Pokud vás některý z našich produktů zaujal, můžete si ho objednat přímo v e-shope nebo nás navštivte v ateliéru kovářského umění ve Velkém Šariši u Prešova.